Praca: Magazynier - operator wózka widłowego


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Magazynier - operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Ostaszewo
Numer: StPr/21/0243
OBOWIĄZKI:

prace magazynowe, rozładunek i załadunek towaru za pomocą wózka widłowego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: uprawnienia na wózki widłowe z UDT

Miejsce pracy:

Ostaszewo


Rodzaj umowy:

Umowa agencyjna


Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier

  • AGATA Spółka Akcyjna Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: dzisiaj
    • Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rypin Dodane: dzisiaj
    • przyjmowanie towaru do magazynu, układanie i wydawanie towaru Wymagania inne: mile widziane wykształcenie zawodowe- handlowe

  • Zobacz więcej
  • Magazynier

  • JT S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • nadzór nad gospodarką magazynową budowy przyjmowanie materiałów od dostawców wydawanie materiałów na budowę rozliczenia wewnętrzne zakupy drobnych materiałów, sprzętów,...

  • Zobacz więcej