Praca: Magazynier-operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Magazynier-operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/1629
OBOWIĄZKI:
prace magazynowe, obsługa wózka widłowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

uprawnienia UDT na wózki widłowe

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia