Praca: Magazynier - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Magazynier - sprzedawca
Miejsce pracy: Sulnówko
Numer: StPr/21/0445
OBOWIĄZKI:
Organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towaru, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, przygotowanie produktu do sprzedaży. Dbanie o czytsość w miejscu pracy. Obsługa klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Sulnówko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu