Praca: Magazynier-wydawca (nr 2333)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Magazynier-wydawca (nr 2333)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/20/2333
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu, prowadzenie dokumentacji wszystkich dowodów przychodu i rozchodu z magazynów, prowadzenie gospodarki magazynowej zgodnie z instrukcją magazynową, właściwe i fachowe rozmieszczanie, przechowywanie oraz opisywanie materiałów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

sumienność, uczciwość, pracowitość, dyspozycyjność, mile widziany kurs na wózek widłowy, znajomość materiałów hutniczych, obsługa komputera

Miejsce pracy:

Inowrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu