Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Magazynier
Miejsce pracy: Jastrzębie
Numer: StPr/24/0072
OBOWIĄZKI:
Sterowanie zasadami magazynowymi. Przygotowanie towarów do transportu. Bieżące monitorowanie zapasów. Obsługiwanie magazynowych systemów informacyjnych. Kompletowanie zamówień. Praca na terminalu magazynowym. Zabezpieczenie towaru w magazynie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrzębie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier obiektowy

  • ProPoint S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • (praca wyjazdowa/delegacyjna) Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: przyjmowanie oraz wydawanie materiału i narzędzi zgodnie ze specyfikacją na terenie magazynów...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik Magazynowy

  • Gram Sadeccy sp.j. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wielgie Dodane: 2024-02-25
    • przyjmowanie towarów od dostawców, kontrola ilości i jakości przyjmowanych towarów, przygotowanie zamówień na towary, bieżące uzupełnianie towarów na sklepie, dbanie o...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik Magazynowy

  • Gram Sadeccy sp.j. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dobrzyń nad Wisłą Dodane: 2024-02-25
    • przyjmowanie towarów od dostawców, kontrola ilości i jakości przyjmowanych towarów, przygotowanie zamówień na towary, bieżące uzupełnianie towarów na sklepie, dbanie o...

  • Zobacz więcej