Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Magazynier
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Numer: StPr/24/0768
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie, wydawanie, znakowanie i układanie towarów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nakło nad Notecią

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-10-16
    • Przygotowanie towarów do wysyłki, przyjęcie towarów, segregacja towarów, obsługa wózka paletowego, udział w inwentaryzacji.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Bydgoszcz...

  • Zobacz więcej

  • GRAFPOL B.M. Meszkes Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-10-16
    • przyjmowanie produktów na stan magazynowy edytowanie dokumentów magazynowych kontrola stanów magazynowych okresowa inwentaryzacja wykształcenie średnie lub zawodowe czynne prawo...

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2024-10-15
    • Prace magazynowe załadunkowe i rozładunkowe w magazynie. Segregacja gatunkowa odpadów metalowych, przygotowanie towaru do transportu. Obsługa urządzeń ułatwiających...