Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Magazynier
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/1547
OBOWIĄZKI:
Prace magazynowe załadunkowe i rozładunkowe w magazynie. Segregacja gatunkowa odpadów metalowych, przygotowanie towaru do transportu. Obsługa urządzeń ułatwiających przenoszenie/transport wew. magazynu odpadów/ towarów większych rozmiarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Wysoka sprawność fizyczna

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku magazynier[Umiejętność 1] : sumienność , dobra koordynacja ruchowa, zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie, gotowość do pracy w zespole obcokrajowcówDoświadczenie zawodowe 1 rok na stanowisku: pracownik produkcyjny lub magazynier lub pokrewne.Wymagana znajomość j. ukraińskiego ponieważ zespół w którym będzie pracował kandydat składa sie wyłącznie z obywateli Ukraińskich, dlatego do komunikacji z nimi wymagana jest znajomość tego języka.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 155 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia