Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Magazynier
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/0330
OBOWIĄZKI:
przygotowanie zamówień dla kontrahentówprzyjmowanie zamówionego towaru obsługa maszynzaładunek i rozładunek towarudbanie o stan magazynowysporządzanie odpowiedniej dokumentacji związanej z zamówieniamiStaż odbywać się będzie Bydgoszcz Wschód
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

wykszałacenie: podstawowe, zawodoweodpiwedzialność, sumienność, prawo jazdy kat B - po zakończonym stażu

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy