Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Magazynier
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/1496
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji; wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych; rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, zabezpieczanie ich przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą; prawidłowe oznakowanie składowanych towarów; przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów oraz terminów zwrotu opakowań; utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, przejezdności dróg transportowych, eksploatacyjnych i pożarowych: przestrzeganie zasad bezpieczeństwa ppoż.; prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych lub metodami tradycyjnymi; czynny udział w inwentaryzacjach, doraźnych, ciągłych, zdawczo-odbiorczych. Odbieranie maili i telefonów od zagranicznych kontrahentów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

bardzo dobra znajomośc języka angielskiego w pismie i mowie, dobry stan zdrowia pozwalający na pracę fizyczną/przenoszenie cięzkiego towaru, sumienność, punktualność, dokładność, dobra organizacja pracy. Praca w systemie jednozmianowym w godzinach 09:00-17:00

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia