Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Magazynier
Miejsce pracy: Nowe
Numer: StPr/20/0951
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie towaru, wydawanie towaru, usługa gięcia blachy, uzgadnianie kartotek magazynowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Nowe


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik Magazynu / Magazynier

  • Market budowlany Mrówka Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Chełmża, Toruń Dodane: dzisiaj
    • prowadzenie gospodarki magazynowej przyjmowanie dostaw rozładunek towarów praca z klientem na hali sprzedaży doświadczenie na podobnym stanowisku uprawnienia na wózki widłowe...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Barcin Dodane: dzisiaj
    • Przyjmowanie towaru do magazynu, prowadzenie dokumentacji magazynowej, metkowanie i oznakowanie towarów.Wymagania konieczne: Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata:...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Papowo Biskupie Dodane: dzisiaj
    • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynuWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Zobacz więcej