Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Magazynier
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Numer: StPr/20/0987
OBOWIĄZKI:
Proste prace magazynowe: przyjmowanie i odbiór towarów, utrzymanie czystości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : MILE WIDZIANE ROCZNE DOŚWIADCZENIE, PRECYZJA, GOTOWOŚĆ DO PRACY NA 3 ZMIANY 6-14, 14-22, 22-6, MOBILNOŚĆ ZATRUDNIENIA - MOŻLIWOŚĆ PRACY W DELEGACJI, BRAK PRZECIWWSKAZAŃ DO DŹWIGANIA

Miejsce pracy:

Nakło nad Notecią

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią