Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Magazynier
Miejsce pracy: Tłuchowo
Numer: StPr/21/0072
OBOWIĄZKI:
Miejsce pracy:

Tłuchowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier/dostawca(nr 0547)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • Wydawanie towaru, przyjmowanie dostaw, przewożenie towaru, prace porządkowe, obsługa promocji. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: prawo jazdy...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier-przedstawiciel handlowy

    • prowadzenie rozmów handlowych z klientami, negocjacje handlowe w języku ukraińskim, sprzedaż telefoniczna, prace magazynowe, inne prace powierzone. Wymagania konieczne: Zawód:...

  • Magazynier (staż)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: wczoraj
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak Wymagania inne: Staż skierowany dla osób bezrobotnych do 30 roku życia.