Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Magazynier
Miejsce pracy: Stanisławka
Numer: StPr/21/0282
OBOWIĄZKI:

Przyjmowanie, składowanie, przechowywanie oraz wydawnie materiału. Doświadczenie zawodowe min 8 mcy. Gotowość w razie potrzeby na pracę w weekendy oraz dodatkowe nadgodziny.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 8)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Stanisławka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią