Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Magazynier
Miejsce pracy: Gąsawa
Numer: StPr/21/0331
OBOWIĄZKI:

Zgodnie z programem stażu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Zaangażowanie i chęci do pracy

Miejsce pracy:

Gąsawa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier

  • Eurocash S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: wczoraj
    • Na co dzień będziesz zajmować się: Właściwym uzupełnianiem towaru na półkach, Utrzymywaniem magazynu w czystości, Pracami magazynowymi, Rozładunkiem dostaw, Kontrola pod...

  • Zobacz więcej

  • Iglotex Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa + premia), bezpłatne, ciepłe posiłki regeneracyjne oraz odzież roboczą, wsparcie w...

  • Młodszy Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej

  • Oponeo.pl S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • Twój zakres obowiązków monitorowanie poprawności stanów magazynowych wprowadzanie danych do systemów magazynowych bieżące monitorowanie i korygowanie pojawiających się...