Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Magazynier
Miejsce pracy: Gąsawa
Numer: StPr/21/0332
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Zaangażowanie i chęci do pracy

Miejsce pracy:

Gąsawa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier / Operator wózka widłowego

  • PEKAES Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: dzisiaj
    • Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym Posiadasz prawo jazdy kat. B Chcesz pracować w jednej z największych firm logistycznych w Polsce...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier

  • AGATA Spółka Akcyjna Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: dzisiaj
    • Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie...

  • Eurocash S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: wczoraj
    • Na co dzień będziesz zajmować się: Właściwym uzupełnianiem towaru na półkach, Utrzymywaniem magazynu w czystości, Pracami magazynowymi, Rozładunkiem dostaw, Kontrola pod...