Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Magazynier
Miejsce pracy: Dragacz
Numer: StPr/21/0405
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z przepisami i regulaminami organizacyjnymi pracy. Zapoznanie się z podstawowymi obowiązkami wykonywanymi na stanowisku pracy. Sprawdzanie spisu inwentaryzacyjnego oraz protokołu zdawczo-odbiorczego.Bezpośrednia obsługa klienta. Obieg dokumentacji w firmie. Dbałość o towar w magazynie. Obsługa urządzeń magazynowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

brak przeciwwskazań zdrowotnych do dźwigania do 20 kg

Miejsce pracy:

Dragacz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu