Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Magazynier
Miejsce pracy: Obrowo
Numer: StPr/21/0634
OBOWIĄZKI:

zg

Miejsce pracy:

Obrowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik magazynowy

  • Polski Tytoń S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: wczoraj
    • Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia średniego doświadczenia na stanowisku uprawnień na wózek widłowy

  • Zobacz więcej
  • Magazynier wydania towaru (m/k)

  • Trenkwalder Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • przyjmowanie towarów do magazynu, odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru, przechowywanie i składowanie towaru, kompletowanie towaru do wysyłki, posługiwanie się...

  • Magazynier

  • AGATA Spółka Akcyjna Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie...