Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Magazynier
Miejsce pracy: Przybranowo
Numer: StPr/21/0516
OBOWIĄZKI:

praca w magazynie owoców i warzyw

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Przybranowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: wczoraj
    • przyjmowanie i wydawanie towaru. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: obsługa komputera MS OFFICE Wymagania inne: Wykształcenie...

  • Zobacz więcej

  • PGE Energia Ciepła S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • Twój zakres obowiązków: Gospodarka odpadami w obrocie magazynowym poprzez przyjmowanie, wydawanie oraz sprawowanie nadzoru nad ich selekcją. Przyjmowanie i wydawanie materiałów w...

  • Magazynier wydania towaru (m/k)

  • Trenkwalder Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • przyjmowanie towarów do magazynu, odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru, przechowywanie i składowanie towaru, kompletowanie towaru do wysyłki, posługiwanie się...