Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Magazynier
Miejsce pracy: Rypin
Numer: StPr/21/0839
OBOWIĄZKI:

Zgodnie z programem stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Rypin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Zobacz podobne oferty

  • Logistyk / Magazynier

  • Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: dzisiaj
    • Jeżeli: jesteś otwarty na kontakt z ludźmi; potrafisz działać zespołowo; skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony; jesteś otwarty na pracę w systemie zmianowym...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier

  • Gamet S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: dzisiaj
    • do zakładu produkcyjnego z branży meblarskiej w Toruniu Oferujemy: terminową wypłatę wynagrodzenia umowę o pracę bezpłatne dojazdy pracownicze z wybranych kierunków pakiet...

  • Emtor Spółka z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: dzisiaj
    • Główne zadania na stanowisku: Pomoc dla Magazynierów w przyjmowaniu i wydawaniu towaru Pomoc w przygotowaniu wysyłki do klienta Pomoc w zabezpieczeniu załadunku i rozładunku...