Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Magazynier
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/21/1598
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie i wydawanie towaru.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera MS OFFICE

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie,umowa o pracę na I zmianę, przyjmowanie i wydawanie towaru, obsługa komputera MS OFFICE, co najmnie 1 rok stażu pracy, wynagrodzenie 2749,00zł+10% premii+stażowe.

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu