Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Magazynier
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3978
OBOWIĄZKI:
- pakowanie paczek do wysyłki;- konfekcjonowanie towaru;- wystawianie listów przewozowych;- wydawanie towaru do produkcji;- pomoc w przyjmowaniu dostaw;- obsługa programu magazynowego.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Bocianowo.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

podstawowa znajomość obsługi komputera; prawo jazdy kat. B - po zakończonym stażu

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy