Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Magazynier
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/21/0880
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie i wydawanie towaru, wykonywanie obróbek blacharskich, docinanie blach

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Świecie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier

  • Interhandler Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: dzisiaj
    • Opis stanowiska: Obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych firmy Załadunki i rozładunki towarów dostarczanych i wysyłanych z firmy Uzupełnianie oraz kontrolowanie stanów...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier/pracownik ds. realizacji zamówień klienta

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • - obsługa magazynu w zakresie dokumentacji magazynowej oraz obsługi klienta;- obsługa zaplecza sklepów internetowych;- pakowanie paczek.Staż odbywać się będzie w dzielnicy:...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier / Operator wózka widłowego

  • PEKAES Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-12-04
    • Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym Chcesz pracować w jednej z największych firm logistycznych w Polsce Jesteś sumienny i...

  • Zobacz więcej