Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Magazynier
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4847
OBOWIĄZKI:

- układanie kaucji i przyborów w magazynie; - nauka segregacji butelek w transporterach; - nauka programu magazynowego; - nauka skanowania koszy. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Osowa Góra.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier

  • Inter Cars S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żnin Dodane: dzisiaj
    • Opis stanowiska: Przyjmowanie dostaw Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie Zbieranie towaru z półek wg...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier

  • Emtor Spółka z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: dzisiaj
    • Główne zadania na stanowisku: Pomoc dla Magazynierów w przyjmowaniu i wydawaniu towaru Pomoc w przygotowaniu wysyłki do klienta Pomoc w zabezpieczeniu załadunku i rozładunku...

  • Zobacz więcej
  • Robotnik magazynowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • przyjmowanie i wydawanie towarów, kompletowanie i układanie towarów, skanowanie towaru, wprowadzanie danych do komputera, transport towarów, prowadzenie inwentaryzacji. Wymagania...

  • Zobacz więcej