Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Magazynier
Miejsce pracy: Szafarnia
Numer: StPr/21/0696
OBOWIĄZKI:

magazynier

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Szafarnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Zobacz podobne oferty

  • Komisjoner - Magazynier

  • MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • praca od zaraz Magdeburg lub Brema (Niemcy) Opis pracy: Kompletowanie zamówień zgodnie z listą (asortyment suchy, zapakowany) Układanie towaru na palety "Streczowanie" palet...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier

  • Interhandler Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: dzisiaj
    • Opis stanowiska: Obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych firmy Załadunki i rozładunki towarów dostarczanych i wysyłanych z firmy Uzupełnianie oraz kontrolowanie stanów...