Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Magazynier
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/22/0731
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, budowlane


Wymagania inne:

POWER PI 69.22Oferta pracy skierowana dla osób bezrobotnych do 30 roku życia.

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier

  • TMR Plastics Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: dzisiaj
    • Twój zakres obowiązków Efektywna praca w zakresie gospodarki magazynowej Przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów zgodnie z dokumentacją magazynową Załadunek i rozładunek...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik magazynowy (k/m)

  • Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: dzisiaj
    • konfekcjonowanie towaru sortowanie opakowań zwrotnych pomoc w załadunkach i rozładunkach dostaw kontrola ilościowa i jakościowa towaru przestrzeganie zasad i przepisów BHP...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rogowo Dodane: dzisiaj
    • Zgodnie z programem stażu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: książeczka sanepidowska Uprawnienia: Obsługa...

  • Zobacz więcej