Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Magazynier
Miejsce pracy: Rogowo
Numer: StPr/22/0574
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: książeczka sanepidowska
Uprawnienia: Obsługa komputera (podstawy) - MS Office, MS Windows, Internet


Wymagania inne:

Mile widziana umiejętność obsługi programu magazynowego

Miejsce pracy:

Rogowo


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • -zapoznanie się z asortymentem towarów -załadunki i rozładunki towarów -utrzymanie ładu i porządku w magazynie i placu składowym Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Flisy...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: wczoraj
    • Przyjmowanie i wydawanie towarów; układanie na magazynie; zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniem; dbanie o ład i porządek na magazynie i placu składowych. Wymagania konieczne:...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier

  • AGATA Spółka Akcyjna Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: wczoraj
    • Twój zakres obowiązków Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie firmy. Nasze wymagania Elastyczność czasu...

  • Zobacz więcej