Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Magazynier
Miejsce pracy: Głowińsk
Numer: StPr/22/0583
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie i wydawanie towaru, dowóz towaru do klienta

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

wymagane prawo jazdy kat.B, mile widziane doświadczenie w branży rolniczej

Miejsce pracy:

Głowińsk


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier

  • Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" sp. z o.o Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2022-12-02
    • Przyjmowanie dostaw Kompletowanie i wydawanie towarów według zamówień Rozładunek i załadunek towarów wózkiem widłowym Kontrola towarów na magazynie Uprawnienia do obsługi...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier

  • Młodzieżowe Biuro Pracy Bydgoszcz Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2022-11-30
    • prace magazynowe

  • Zobacz więcej
  • Magazynier-kierowca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świekatowo Dodane: 2022-11-28
    • Obsługa pojazdu kat. B. Obsługa klienta i kasy fiskalnej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Zobacz więcej