Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Magazynier
Miejsce pracy: Chełmża
Numer: StPr/20/1018
OBOWIĄZKI:
transport materiałów i towarów, obsługa załadunków, prace magazynowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

Wymagania inne:

uprawnienia UDT

Miejsce pracy:

Chełmża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego