Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Magazynier
Miejsce pracy: Rypin
Numer: StPr/20/0831
OBOWIĄZKI:
Zgodnie ze stanowiskiem pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier
Wykształcenie: gimnazjalne, brak


Wymagania inne:

Oczekiwania pracodawcy: wykształcenie: do uzgodnienia, doświadczenie zawodowe: mile widziane; mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Miejsce pracy:

Rypin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie



Zobacz podobne oferty

  • Magazynier

  • Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie mile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych znajomość obsługi komputera posiadanie ważnej książeczki do celów...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier

  • Młodzieżowe Biuro Pracy Toruń Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Chełmno Dodane: 2020-11-24
    • załadunki, rozładunki, mycie, czyszczenie sprzętu, dostawy do szpitali tymczasowych łóżek, materaców - praca fizycznaWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe,...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik Magazynu / Magazynier

  • Market budowlany Mrówka Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Chełmża, Toruń Dodane: 2020-11-24
    • prowadzenie gospodarki magazynowej przyjmowanie dostaw rozładunek towarów praca z klientem na hali sprzedaży doświadczenie na podobnym stanowisku uprawnienia na wózki widłowe...

  • Zobacz więcej