Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Magazynier
Miejsce pracy: Mogilno
Numer: StPr/21/0013
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie towarów do magazyny, sprawdzanie ilościowo i jakościo towaru, pilnowanie odpwoiedniej dokumentacji, wydawanie towarów, przyjmowania i wydawanie nośników, utrzymanie porządku na magazynie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Wymagania inne:

organizacja pracy, odpwiedzialność, mile widziane

Miejsce pracy:

Mogilno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie