Praca: Magazynier

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Zależy Ci na możliwości rozwoju? Chcesz pracować w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku? Koniecznie skontaktuj się z nami! Poszukujemy 20 osób na stanowisko robotnika magazynowego do firmy, która zajmuje się produkcją artykułów higienicznych w Toruniu.

Zadzwoń, aplikuj lub wyślij SMS o treści "PRACA" pod numer 695 373 383 - oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach.

Magazynier
Toruń
oferujemy
  • nowe wyższe stawki wynagrodzenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z długą perspektywą współpracy (płatne urlopy, chorobowe i składki)
  • pakiet atrakcyjnych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie) dla każdego pracownika
  • możliwość długoterminowej współpracy - zależy nam abyś został/-a z nami na dłużej!
  • praca od poniedziałku do piątku

zadania

  • paletowanie, streechowanie
  • pakowanie artykułów higienicznych
  • pomoc w przygotowaniu produktów do załadunku i magazynowania
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
oczekujemy
  • gotowości do pracy w systemie 3 - zmianowym (w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47