Praca: Magazynier

Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane "AGAD" sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Toruń

Zadania:
  • Przyjmowanie dostaw
  • Kompletowanie i wydawanie towarów według zamówień
  • Rozładunek i załadunek towarów wózkiem widłowym
  • Kontrola towarów na magazynie
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego z UDT
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość materiałów budowlanych
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w renomowanej Firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)