Praca: Magazynier

PRACUJ W PRZYJAZNYM OTOCZENIU!

Firma MEDIVET S.A. z siedzibą w Śremie jest czołowym importerem i dystrybutorem preparatów weterynaryjnych w Polsce.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Bydgoszcz ul. Cieplicka 2

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za przyjmowanie i wydawanie towaru.
  • Przestrzeganie utrzymywania wymaganych. warunków przechowywania produktów weterynaryjnych zgodnie z lokalizacją i warunkami składowania na podstawie określonych w tym względzie przepisów i obowiązujących procedur.
  • Wykonywanie przydzielonych zadań zgodnie z obowiązującą instrukcją magazynową.
  • Okresowa kontrola rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym.
  • Przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji, uczestnictwo w jej przebiegu.
  • Dbanie o wyposażenie, stan techniczny i sanitarny pomieszczeń magazynowych.
  • Utrzymywanie we właściwym stanie technicznym i sanitarnym powierzonych środków technicznych.
  • Praca w systemie 3- zmianowym.

Oczekiwania:

  • Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość.
  • Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT (opcjonalnie)

Co oferujemy z naszej strony:

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • dostęp do najnowszych technologii
  • szkolenia
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • parking rowerowy
  • umowa o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • system premiowy
  • spotkania integracyjne
  • wspaniały zespół
  • dofinansowanie do wczasów
  • karty prepaid z okazji świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia
  • upominki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka
  • pyszna kawa