Praca: Magazynier(nr 2910)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Magazynier(nr 2910)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/2910
OBOWIĄZKI:
- praca w magazyniewysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
Uprawnienia: w zakresie obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia I-III WJO

Wymagania inne:

mile widziane osoby posiadające stopień niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy