Praca: Majster- brygadzista na zakładzie prefabrykacji r57/2682-1335/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Majster- brygadzista na zakładzie prefabrykacji r57/2682-1335/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/2689
OBOWIĄZKI:
terminowa realizacja budowy zgodnie z harmonogramem, bezpośredni nadzór nad realizacją robót, nadzór, koordynacja i motywacja pracowników i podwykonawców, bieżące raportowanie z postępu i jakości prowadzonych prac, miejsce pracy Niemcy (zwrot kosztów transportu)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik budowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: uprawnienia na wózki widłowe
Uprawnienia: Uprawnienia do obsługi suwnic

Wymagania inne:

wykszt. min. średnie techniczne, doświadczenie na podobnym stanowisku na zakładzie prefabrykacji, dobra znajomość języka niemieckiego, dodatkowy atut: uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych, miejsce pracy Niemcy

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

8 000 - 12 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku