Praca: Malarz budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Malarz budowlany
Miejsce pracy: Mogilno
Numer: StPr/21/0001
OBOWIĄZKI:
praca związana z w/w stanowiskiem
Miejsce pracy:

Mogilno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Zobacz podobne oferty

  • Malarz budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Mogilno Dodane: 2021-01-15
    • praca związana z w/w stanowiskiem

  • Zobacz więcej
  • Malarz

  • PersonalPilot Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-01-03
    • malowanie i tapetowanie ścian komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom A2) prawo jazdy kat. B i własny samochód

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2021-01-01
    • MALOWANIE FARBAMI EMULSYJNYMI Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak