Praca: Malarz-lakiernik


Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Malarz-lakiernik
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/0332
OBOWIĄZKI:
malowanie konstrukcji stalowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Tytuł mistrza w zawodzie: lakiernik

Miejsce pracy:

Toruń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia



Zobacz podobne oferty

  • Monter rusztowań

  • Powiatowy Urząd Pracy w Iławie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • montaż rusztowań Wymagania konieczne: Zawód: Monter rusztowań (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Doświadczenie jako monter rusztowań....

  • Zobacz więcej
  • Rybak stawowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kamienica Dodane: wczoraj
    • Prace związane z obsługa stawów rybnych i hodowlą ryb. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Operator wózka widłowego(nr 0639)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • - Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: w zakresie obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia I-III WJO...

  • Zobacz więcej