Praca: Malarz proszkowy


Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Malarz proszkowy
Miejsce pracy: Brzuze
Numer: StPr/20/0813
OBOWIĄZKI:
Pokrywanie detali metodą proszkową (elektrostatyczną), malowanie proszkowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Lakiernik proszkowy
Wykształcenie: gimnazjalne, brak


Wymagania inne:

Oczekiwania pracodawcy: wykształcenie: do uzgodnienia; doświadczenie zawodowe: mile widziane.

Miejsce pracy:

Brzuze


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 563,25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie



Zobacz podobne oferty

  • Malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dylewo Dodane: 2020-11-20
    • Nakładanie powłok lakierniczych na wyroby metalowe iczęści różnego rodzaju maszyn i sprzętów , pojazdów mechanicznych.Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne,...

  • Zobacz więcej
  • Malarz- szpachlarz r55/2658-1320/20

  • Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: 2020-11-18
    • prace malarskie wykończenioweWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: nie jest wymagane doświadczenie

  • Zobacz więcej