Praca: Malarz


Muehlhan Polska Spółka z o.o.

Oddział Gdańsk

 

 

Malarz


Belgia 

 

Obowiązki:
  • Przygotowanie powierzchni do malowania
  • Malowanie hydrodynamiczne na wymagane grubości
Oferujemy:
  • Atrakcyjne i terminowe wypłaty
  • Kontrakt długoterminowy
  • Zdobywanie doświadczenia
  • Bezpłatne zakwaterowanie w Belgii
  • Jeden gorący posiłek
  • Zapewniamy transport do Belgii i bezpośrednio na miejscu
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Malarz konstrukcji

  • Grupa MGN Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-06-04
    • Opis stanowiska: praca w Belgii malarz konstrukcji stalowych praca na hali i w terenie Wymagania: kilkuletnie doświadczenie dokładność i dbałość o jakość wykonania zadania...

  • Zobacz więcej
  • Malarz

  • VAN STEV Sp. z o.o. Sp. k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-05-31
    • Praca głównie polega na malowaniu natryskowym ścian i piaskowaniu w wewnątrz i na zewnątrz budynku. Dodatkowo malujemy framugi okienne, drzwi i sufity. znajomość obsługi...

  • Zobacz więcej