Praca: Malarz/tynkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Malarz/tynkarz
Miejsce pracy: Mrocza
Numer: StPr/21/0102
OBOWIĄZKI:
malowanie, tapetowanie, szpachlowanie, tynkowanie, itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane

Miejsce pracy:

Mrocza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Zobacz podobne oferty

  • Malarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tonowo Dodane: 2021-02-25
    • malarz, prace malarskie, usuwanie awariina terenie DPS Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dylewo Dodane: 2021-02-15
    • Nakładanie powłok lakierniczych na wyroby metalowe iczęści różnego rodzaju maszyn i sprzętów , pojazdów mechanicznych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne, brak...