Praca: Manikiurzystka (0324)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Manikiurzystka (0324)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0324
OBOWIĄZKI:
obsługa klientów, wykonywanie usług manicure, malowanie hybrydowe, przedłużanie żelowe, ozdabianie paznokci różnymi metodami, sterylizacja narzędzi, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o czystość i higienę miejsca pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Manikiurzystka (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: stylizacja paznokci metodą żelową
Uprawnienia: Manicure i stylizacja paznokci
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie średnie i doswiadczenie w salonie kosmetycznym, umiejętność wykonywania manicure hybrydowego, przedłużania paznokci metodą żelową, zdolności plastyczne w wykonywaniu ręcznych zdobień paznokci, dokładność, wysoka estetyka pracy, komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy