Praca: Mechanik / Elektromechanik / Konserwator podestów ruchomych

Ogłoszenie numer: 3727644, z dnia 2020-10-07

Dynamicznie rozwijająca się firma z wypracowaną marką i pozycją na rynku poszukuje osoby na stanowisko:

Mechanik / Elektromechanik / Konserwator podestów ruchomych

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Brzoza k. Bydgoszczy

Opis stanowiska

Praca rozwijająca, pozwalająca poszerzyć zasób wiedzy na temat maszyn budowlanych oraz obracać się w zespole fachowców co daje perspektywę zdobycia nowych umiejętności.

Praca stacjonarna w dobrze wyposażonym warsztacie mechanicznym.

Zadania:

  • Wykonywanie prostych napraw mechanicznych tj. wymiana przewodów hydraulicznych, wymiana pomp paliwa, naprawa i wymiana rozruszników, alternatorów, regulowanie obrotów silnika, wymiana olejów: silniki Deutz, Hatz Kubota,naprawa siłowników hydraulicznych, konserwacja podzespołów mechanicznych-pod okiem opiekuna/ mistrza
  • Przygotowywanie maszyn dla klientów: sprawdzanie pod kątem sprawności oraz czystości pod okiem opiekuna/mistrza
  • Proste prace malarskie:przygotowywanie maszyn do odnowy powłoki lakierniczej
  • Mycie maszyn myjką ciśnieniową

Wymagania

  • Uczciwość
  • Pracowitość
  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, sumienność
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Zachowywanie czystości w miejscu pracy
  • Dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę rozwijającą z możliwością awansu
  • Stabilna posadę
  • Miłą atmosferę
  • Komfortowe godziny pracy poniedziałek -piątek w godzinach 7:30-15:30