Praca: Mechanik - kierowca


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Mechanik - kierowca
Miejsce pracy: Nowe
Numer: StPr/20/0949
OBOWIĄZKI:
naprawa samochodów, diagnostyka komp, wulkanizacja, obsługa stacji klimatyzacji, dowóz towarów do klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Nowe


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2020-11-25
    • naprawa maszyn z uwzględnieniem pras, zgrzewarek, wtryskarek i obrabiarekWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak Wymagania inne: [Inne] : możliwość...

  • Zobacz więcej
  • Mechanik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2020-11-25
    • Wykonywanie przeglądów i napraw maszyn.Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: mechanik, mechatronik Wymagania inne: Wykształcenie min. zasadnicze...

  • Zobacz więcej
  • Mechanik

  • PESA Bydgoszcz SA Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-11-25
    • wykonywanie prac monterskich wewnątrz pojazdów szynowych montaż urządzeń w pojazdach i na podwoziu prace monterskie przy układach hamulcowych, układach hydrostatyki...

  • Zobacz więcej