Praca: Mechanik maszyn i urządzeń (nr 3333)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Mechanik maszyn i urządzeń (nr 3333)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3333
OBOWIĄZKI:
nadzór nad eksploatacją maszyn i urządzeń produkcyjnych, zapewnienie ciągłości cyklu produkcyjnego, obsługa urządzeń pakujących, nadzór nad stanem technicznym przenośników, kontrola działania obwodów bezpieczeństwa maszyn i urządzeń, porozumiewanie się z pracownikami cudzoziemskimi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe oraz doświadczenie zawodowe, umiejętność obsługi maszyn przemysłu spożywczego i ich naprawy, wymagana znajomość pneumatyki i umiejętność spawania, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, porozumiewanie się się z pracownikami ukraińsko i rosyjskojęzycznymi.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy