Praca: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/1536
OBOWIĄZKI:

Kontrolowanie i naprawa maszyn i urządzeń przemysłowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: umiejętności manualne
Uprawnienia: naprawa i obsługa urządzeń chłodniczych

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Umiejętność montowania i uruchamiania maszyn i urządzeń przemysłowych

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia