Praca: Mechanik napraw sprzętu agd, r36/0353-176/21


Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Mechanik napraw sprzętu agd, r36/0353-176/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/0352
OBOWIĄZKI:
naprawa sprzetu AGD
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w naprawie sprzętu AGD

Miejsce pracy:

Włocławek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku



Zobacz podobne oferty

  • Pracownik fizyczny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tłuchowo Dodane: wczoraj
    • pomoc przy pracach elektro-montażowych, godz. pracy: 07:00-15:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Zobacz więcej
  • Tynkarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Barcin Dodane: wczoraj
    • wykonywanie tynków maszynowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Technik

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i użytkowej nadzorowanych sieci i systemów teleinformatycznych; wsparcie techniczne użytkownika końcowego w zakresie...

  • Zobacz więcej