Praca: Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Płonko
Numer: StPr/24/0028
OBOWIĄZKI:
diagnostyka samochodowawykonywanie prostych napraw,obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Płonko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik warsztatowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Paparzyn Dodane: wczoraj
    • mechanik warsztatowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Mechanik Serwisu

  • Bergerat Monnoyeur sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, Ul. Bielska 1A Dodane: wczoraj
    • Zakres obowiązków: Serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych; Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z...

  • Mechanik pojazdów samochodowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sępólno Krajeńskie Dodane: 2024-02-23
    • Naprawa samochodów osobowych. Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe.