Praca: Mechanik pojazdów samochodowych


Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Dylewo (pow. rypiński, gm. Rypin), Dylewo
Numer: StPr/24/0004
OBOWIĄZKI:
Obsługa serwisowa pojazdów, naprawa pojazdów, naprawa układów klimatyzacji pojazdów.Oferta pracy subsydiowanej tylko dla uprawnionych osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Rypinie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dylewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik pojazdów samochodowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Płonko Dodane: 2024-02-16
    • diagnostyka samochodowawykonywanie prostych napraw,obsługa klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Mechanik warsztatowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Paparzyn Dodane: 2024-02-15
    • mechanik warsztatowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Mechanik samochodów ciężarowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bukowiec (pow. świecki, gm. Bukowiec), Bukowiec Dodane: 2024-02-10
    • Naprawa samochodów ciężarowych oraz naczep Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechanika samochodowa Wykształcenie: wyższe (w tym...

  • Zobacz więcej