Praca: Mechanik pojazdów samochodowych


Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Mogilno
Numer: StPr/24/0195
OBOWIĄZKI:
naprawa pojazdów samochodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w mechanice pojazdowej

Miejsce pracy:

Mogilno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie



Zobacz podobne oferty

  • Mechanik pojazdów samochodowych

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • naprawa i konserwacja pojazdów samochodowych, pomoc mechanikowi Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne: chęci do pracy

  • Zobacz więcej
  • Mechanik pojazdów samochodowych

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Lubicz Dolny Dodane: wczoraj
    • Obsługa urządzenia DPF HEATER PRO PLUS, przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy oraz sporządzenie protokołów przyjęcia, ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i...

  • Zobacz więcej
  • Mechanik pojazdów samochodowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Unisław Dodane: wczoraj
    • naprawa samochodów, Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 3) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: Mechanik...

  • Zobacz więcej