Praca: Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Nowy Ciechocinek
Numer: StPr/20/0526
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy oraz sporządzanie protokołu przyjęcia, sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych, dokumentowanie występujących ustereki awarii samochodowych, wykonywanie rozliczeń obsługi i napraw, wystawianie faktur, ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów, sprowadzanie i ustawianie zbieżności kół pojazdu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz j. angielski.

Miejsce pracy:

Nowy Ciechocinek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim